Main / Education / Distance learning course / Дистанційний курс «Ефективне використання інструментів Google»
Distance learning course

Дистанційний курс «Ефективне використання інструментів Google»

Дистанційний курс «Ефективне  використання інструментів Google»

Лектор курсу: Антоніна Букач

Навчальний курс «Ефективне використання інструментів Google» створений з метою ознайомлення всіх бажаючих з можливостями додатків Google для використання як у повсякденному житті, так і професійній діяльності. У програмі курсу Gmail, Google+, Google Calendar, Google Drive, Google Sites, YouTube.

Під час навчання учасники навчаться використовувати вбудовані чати Gmail, налаштовувати контакти, працювати з нотатками Google Keep цілодобово зі смартфона або стаціонарного ПК, ефективно планувати власну діяльність за допомогою Календаря Google, не тільки зберігати власні документи в хмарі на Диску Google, а ще й співпрацювати онлайн, за допомогою оновленої версії Сайтів Google зможуть створити власний сайт-портфоліо, записувати власні виступи, організовувати стріми й вебінари за допомогою прямих ефірів YouTube. І це ще не все - протягом навчання будуть розглянуті ще й інші інструменти Google.

Посилання на реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclOm3y4b2qirVw2kqad4dRSbfYj4NNvm0v-gMo303-cgpJUA/viewform

 

Посилання на дистанційний курс

Distance learning courses